Rebuy

Rebuy turnyrai – priešingai standartiniams [freezout] turnyrams, leidžia galimybę, kai tu esi be žetonų, jų nusipirkti  ir vėl grįžti į žaidimą.   Dažniausia rebuy turnyrai turi tam tikrus laiko ir apsipirkimo apribojimus, dažniausia papildomi apsipirkimai yra leidžiami iki pirmos pertraukos  arba iš anksto nustatytą laiką, pvz 180turbo 3+r apsipirkimo laikas yra 30min, vėliau skelbiama trumpa pertrauka, žaidėjai gali atlikti paskutinį papildomą pirkimą [add on], kuris būna šiek tiek didesnis negu standartiniai rebuy. Apsipirkimo periodas gali būti 30 min, 60 min, 90 min ir daugiau, priklausomai nuo turnyro tipo. Visa informacija būna pateikta turnyro informaciniame lange [lobby]. Prieš pradedant žaisti rebuy turnyrus, rekomenduojame, kad susipažintumėt su visomis apsipirkimo taisyklėmis.  Apsipirkimai gali būti  ribojami kiekiu, pvz max 2 apsipirkimai, gali būti ribojami žetonų kiekiu, pvz negalite pirkti jeigu turite daugiau 1500 žetonų, o gali būti ir visiškai neribojami [wild rebuy]. Live turnyruose dažniausia pirma pertrauka žymi apsipirkimų periodo pabaigą.

Rebuy turnyrai būna žymiai pigesni ir sutraukia daug daugiau žaidėjų, tačiau išorė dažnai būna apgaulinga ir neturint iš anksto numatytos apsipirkimo ir žaidimo strategijos toks turnyras gali tapti labai brangus.  Rebuy turnyrai pasižymi itin plačiu ir agresyviu žaidimu, žaidėjai nejaučia baimes iškristi iš turnyro, todėl leidžia sau atlikti “kvailus” ėjimus, nes visada gali atlikti papildomus apsipirkimus. Daug papildomų apsipirkimų įneša daug naujų žetonų į turnyrą, didėja žaidėjų žetonų kiekiai, ir po pertraukos dažnai reguliarus turnyras pavirsta giliu [deep], reikalaujančiu daug didesio pokerio supratimo negu aspsipirkimų periodo metu.

Pasirinkus teisingą strategiją rebuy turnyrai turi išskirtinę papildomą vertę, dėl daugumos žaidėjų atliekamų neadekvačių ėjimų ir jų sugeneruojamo papildomo prizinio fondo.

Bukprofesionalas.com patarimai:

  1. Pirmuose lygiuose pasirinkti super tight žaidimo stilių, nesivelti į bereikalingus bankus, “negamblinti”,  nekelti be reikalo bankų ir t.t.
  2. Išnaudoti platų ir agresyvų oponentų žaidimo stilių gera korta.
  3. Naujokams norintiems daug žaisti apsipirkimų periodo metu, patariame vadovautis mintimi, kad kiekvienas sutaupytas rebuy –  tai tas pats kas uždirbtas $$$.

Dažniausia geri žaidėjai iš karto atlieka maksimalų apsipirkimą, jeigu leidžiama vienas rebuy, geri žaidėjai daro iš karto 1 rebuy, jeigu turnyras yra su dviemis galimais apsipirkimais, tai geri žaidėjai iš karto atlieka abu galimus apsipirkimus, taip siekiama maksimalizuoti žaidimo vertę turint pranašumą prie stalo. Paprastai tariant, kad iš kitų žaidėjų, pasitaikius progai, būtų galima laimėti kuo daugiau.

Kiti turnyru tipai: 

Turbo
Hyper-turbo
Rebuy
Knockout  [terminatorius]
Win the button
Deep Stack
 

Texas Holdem taisyklės

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: