Pokerio psichologija. Priimdami sprendimus nepasiduokite savo emocijoms

Daugelis žaidėjų leidžia emocijoms už juos priimti svarbius sprendimus, bet emocijos neturi turėti jokios reikšmės jūsų sprendimams.”

Kai kuriose sporto šakose emocijų reiškimas yra privalumas. Pavyzdžiui futbole, treneris nori motyvuoti savo žaidėjus, todėl jis rėkauja, emocionaliai šūkauja ir gestikuliuoja tam, kad pakeltų komandos dvasią. Toks skatinimas priverčia žaidėjus truputį daugiau stengtis ir duoda jiems papildomos motyvacijos. Pokeris skiriasi nuo futbolo ir panašių sporto rūšių, nes emocijos žaidėjams nepadeda. Taigi, jūsų emocijos nesupranta, kas yra “pot odds” ar, kaip įtraukti jūsų varžovą žaisti su jumis banke, taip pat jos nepadeda gerai išsirinkti su kokia korta pradėti žaisti, ar neleidžia pabėgti tada, kai turite antrą pagal gerumą kombinaciją. Emocijos tikriausiai priims tokius sprendimus ir atitrauks jūsų dėmesį į tokius dalykus, apie kuriuos jūs net neturėtumėte mąstyti.

Kiekvieną žaidėją ir jų žaidimą, emocijos veikia skirtingai, nes kiekvienas žaidėjas yra individualus ir išskirtinis. Vis dėlto, trumpai aptarsime labiausiai paplitusias emocijų rūšis prie pokerio stalų, kurios daro didžiausią poveikį jūsų žaidimui.

Plačiau skaitykite:  http://www.pokeris.lt/naujienos/priimdami-sprendimus-nepasiduokite-savo-emocijoms.html

Daugiau straipsnių pokerio psichologijos tema:  http://bukprofesionalas.com/psichologija/

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: