Pokerio paslaptys

Turi klausimą mums?  Būk drąsus!

Pokerio paslaptys klausimų-atsakymų forma. Tinka visi klausimai: pokerio, psichologijos, mokymosi, gyvenimo ir t.t.

Siųsk mums klausimą į pekarskas@gmail.com arba palik šio puslapio komentaruose.  Atsakymas pasirodys per kelias darbo dienas arba greičiau. 😉

K. (2012/06/04)  Sveiki , kaip patartumet susikurti aplinką kuri verstų mokintis gilintis i pokeri , gal kiek ir keistokas klausimas bet pamėginsiu:)?

A. (2012/06/04) Sveikas, Junt 🙂  Manau, tavo klausimas labai aktualus, motyvacijos mokytis šiais laikais visiems stinga. Gyvenimo paradoksas, kai pilna informacijos, knygų, video, tai mums stinga motyvacijos, o kai nieko nėra tada mes pilni entuziazmo 🙂

Sako, kad įprotis suformuojamas per 21 dieną, t.y. 3 savaites turi daryti valios pastangomis, kad suformuotum įprotį, kuris savaime toliau vystytųsi. Gali tą patį bandyti ir pokerio mokymuose. Išsikelk tikslą kiekvieną dieną atlikti analizę, perskaityti dalį knygos ar peržiūrėti trumpą video, net jeigu ir nesinori pasistenk tai daryti 3 savaites kiekvieną dieną. Po 3 savaičių jau bus sudėtinga praleisti dieną neskiriant laiko tobulėjimui, jausiesi tiesiog blogai.

Motyvacijos priemonės labai priklauso nuo tavo paties asmenybės tipo, vienus labiau motyvuoja bausmės, kitus labiau apdovanojimai, vienus labiau motyvuoja didesnės algos ir karjeros galimybės, kitus baimė prarasti darbą, vienu atveju gali save motyvuoti dovanomis. Susitark su savimi, jeigu postinsi kiekvieną dieną handus į forumą, tai po 15 dienų padovanosi sau kokia dovaną ar pan. Geri grinderiai taip daro dėl didelių žaidimų skaičiaus(volume), (pvz.: jeigu per mėnesį sulošių 2000 turnyrų pasidovanosiu sau kelionę ar pan).   Jeigu tu priešingas tipas, susitark su savim, kad nežaisi pokerio, kol neatliksi tam tikrų tobulėjimo planų ar užduočių, t.y.  nepradedi žaisti kol neperskaitai, nepažiūri video ar pan, o žaisti juk norisi.

Labai svarbu gerai motyvacijai aiškus tikslo suvokimas, ar žinai ką nori pasiekti? Gal per didelis ar neaiškiai apibrėžtas tikslas, jeigu neturi išsikelk, užsirašyk tikslą, tokį, kuris tave motyvuotų, skatintų, vestų į priekį. Peržvelk savo mokymosi priemones, ar jos veda tave į tavo tikslą? Jeigu veda, tai reiškia, kad mokymasis artina tave prie tavo pagrindinio tikslo, prie tavo gyvenimo aistros, prisimink tai, kuo daugiau galvok apie tai ir tai padės išlaikyti aukštą motyvaciją.

Rekomenduoju:  Brian Tracy, Tikslai  

3 Responses to Pokerio paslaptys

 1. Junt says:

  Sveiki , kaip patartumet susikurti aplinką kuri verstų mokintis gilintis i pokeri , gal kiek ir keistokas klausimas bet pamėginsiu:)

 2. peliukas says:

  Sveikas, Turiu keletas klausimu susijusiu su SNG turnyru prie 45 90zmoniu.

  1. VPIP kokiu procentu intervale yra (optimaliausias) Tight/Passive/Agression player?

  “”PVZ sakykim 0-9 raudonas 10-19 geltonas 19-27 zalias””” panasus principas visiems kitiems klausimams…

  2. PFR kokiu procentu intervale yra (optimaliausias) Tight/Passive/Agression player?

  3. Steal kokiu procentu intervale yra (optimaliausias) [Tight/Passive/Agression] player cia daugiau butu apie kada resteal (sakykim jei 55% steal, tai sakykim Ax resteal arba all in)?

  4. 3BET kokiu procentu intervale yra (optimaliausias) Tight/Passive/Agression player? (t.y. cia daugiau range, kad po to pagal tam tikra procenta galima butu pagal savo korta ziureti ar mes turime gerus sansus).

  5. C3BET kokiu procentu intervale yra (optimaliausias) Tight/Passive/Agression player?

  6. AFq – kaip tiksliai Holdem manager 2 vadinasi sis statsas bei kaip reiktų analizuot agresijos skaičiukus? Kokio didumo turėtu būti agresija kad būtų geras ėjimas prieš jį sakykim?

  7. RFI – Kaip sis statsas vadinasi holdem manager 2 taip pat ka jis duoda? Kaip ji reikia vertinti? Ir su kuo jis kartu susijes yra?

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: