Deep Stack

DEEP STACK turnyrai pasižymi gilesne struktūra, dažniausia yra didesni pradinių žetonų kiekiai, pvz pokerstars startinis žetonų skaičius deep stack 5000. Taip pat ir lėtesne  lygių struktūra, dažniausia būna skirta daugiau laiko kiekvienam lygiui, pvz vietoje 10-15 min. skirta 30 min. Gali būti įdėti tarpiniai lygiai.

Deep stack turnyruose esantis didelis kiekis žetonų suteikia daugiau laisvės žaidimui, daugiau galimybių ir variantų, ypač ankstyvuosiuose lygiuose, kur būna stackai po 200BB ir daugiau.  Dėl gilios struktūros ir didelių stackų deep turnyrai reikalauja itin solidaus pokerio išmanymo, nes dažniausia tenka žaisti po flopo, po turno ir po riverio, ko dažnai trūksta paprastuose turnyruose, todėl daugumai reguliarių žaidėjų atsiranda vieta suklysti žaidžiant tokiais dideliais stackais, ką jau bekalbėti apie prastus žaidėjus.

Deep stack turnyrai skirti tiems kas nori maksimaliai išnaudoti savo pranašumą, dėl lėto greičio, geri žaidėjai turi daugiau laiko apžaisti prastus žaidėjus. Svarbu įsidėmėti, kad deepstack turnyrų laikas būna dažniausia žymiai ilgesnis negu reguliarių, todėl prieš registruojantis pravartu būtų pasitikrinti ar turėsit 8 valandas ar daugiau žaidimui. Tiems, kas mėgsta greitą žaidimą arba skuba, patariame žaisti turbo arba hyper turbo turnyrus.

Bukprofesionalas.com patarimai:
  1. Deep stack žaidimuose labai išauga implied odds, tačiau labai svarbu, kad tuo pačiu išauga ir reverse implied odds.  Poros ir suited konektoriai įgauna daugiau vertės, o tokių kortų kaip KT AJ ir pan. vertė žymiai krenta.
  2. Žaidimas vyksta per visus tris streetus, todėl pozicija ir startinių rankų pasirinkimas įgauna dar didesnę prasmę.
  3. Pradedančiajam žaidėjui reikėtų vadovautis paprasta taisykle, maža ranka – mažas bankas, didėlė ranka – didelis bankas. Svarbu paminėti, kad dažniausia deep stack turnyruose top pair ar dvi poros yra gana slidi kombinacija su kuria reikėtu žaisti atsargiai ir dažniau stengtis kontroliuoti banką, negu bandyti sustumti visus savo žetonus.
  4. Draw žaidimas pereina į pasyvesnes linijas, šiuo atveju jeigu sustumti su flush draw esant 30 ar 50BB ant flopo 33%+FD[fold equity]  būtų gana efektyvus žaidimas, tai esant 200BB+ žaidimui daugumai draw turėtų būti parenkamos pasyvesnės linijos.

 

 

 

Kiti turnyru tipai: 

Turbo
Hyper-turbo
Rebuy
Knockout  [terminatorius]
Win the button

Texas Holdem taisyklės

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: