Pokerio knygos- 2018-ų metų ,,perliukai”

   Apie dėmesio vertas pokerio knygas yra begalė straipsnių tiek lietuvių tiek anglų kalbomis, o visi besidomintys pokerio pasauliu greičiausiai jau perskaitę nemažą dalį jų. Visgi apie pokerį kiekvienais metais išleidžiama nemažai naujų knygų ir tik keletas jų sulaukia išskirtinio dėmesio. Nors išmokti lošti pokerį šiandien nėra taip sudėtinga, visgi jei pokeris jums išties įdomus ir žiūrite į šį žaidimą šiek tiek rimčiau nei tik kaip į atrakciją, siūlyčiau kartais paskaityti ir pokerio literatūrą. Pristatau jums 2018- ais metais išleistus ,,perliukus”:

pokerio zaidimas

  1. ,,The Pursuit of Poker Success: Learn from 50 of the world’s best poker players”

   Šią knygą parašė tikras pokerio žiniasklaidos veteranas, žurnalistas Lance Bradley. Savo knygoje jis dalinasi interviu darytų su penkiasdešimt geriausiųjų profesionalių pokerio žaidėjų kuriuose užduoda jiems esminį klausimą: ,,How do you define success?” ir apie tai diskutuoja. Knygos įžangoje autorius prisipažįsta, jog jam rūpimas klausimas, virtęs pagrindiniu šių interviu tikslu, buvo išsiaikinti kodėl kai kuriems žmonėms pokerio pasaulyje taip šypsosi sėkmė. Visgi šie interviu atskleidžia, jog nėra vieno ir teisingo kelio į sėkmę. Šią knygą aš labai rekomenduoju visiems pokerio fanams ir entuziastams. Tikiu, jog asmeninių išgyvenimų ir istorijų nuoširdumas jus sužavės ir įkvėps.

pokeris.jpeg

     2. ,,Thinking in Bets: Making Smarter Decisions When You Don’t Have All the Facts”

Ši knyga išleista vos praėjusiais metais tačiau iškarto tapo nacionaliniu bestseleriu. Autorė  Annie Duke- išties įspūdinga persona. Per savo daugiau nei 20 metų trukusios profesionalios pokerio žaidėjos karjerą ji yra uždirbusi daugiau nei 4 milijonus dolerių, laimėjusi „World Series of Poker“ apyrankę, o taip pat vienintelė moteris laimėjusi  „World Series of Poker“ čempionų turnyrą ir NBC nacionalinio pokerio vadovų čempionatą. Iš savo parašytų knygų uždirbtų pinigų ji daugiau nei 18 milijonų dolerių paaukojo labdarai. Baigusi pokerio karjerą ši moteris ėmėsi verslo sėkmės konsultacijų. Daugybę metų žaidusi pokerį ji analizavimo sėkmę kaip reiškinį ir kiek bendro sėkmė turi su mūsų priimamais sprendimais. Savo naujoje knygoje ji lygina pokerio statymus su mūsų daromais sprendimais gyvenime. Taigi autorė gyvenimą prilygina pokerio žaidimui, o statymus ji perkelia į kasdienį gyvenimą ar betkurią veiklą ir analizuoja sėkmės tikimybes. Knyga išties verta dėmesio ne tik tų kurie domisi pokerio strategijomis, bet ir visiems besidomintiems žmonių elgsenos psichologija. Šis ,,perliukas” tikrai praplės jūsų visa ko supratimą!

poker

    3. ,,Exploitative Play in Live Poker: How to Manipulate your Opponents into Making Mistakes”

   Knygos autorius Alexander Fitzgerald yra ne tik sėkmingas pokerio žaidėjas jau daug metų, bet ir teikia pokerio konsultacijų paslaugas daugiau nei tūkstančiui profesionalių pokerio žaidėjų net iš 60-ies pasaulio šalių. Knygoje aptariamos pokerio žaidėjų naudojamos nenuspėjamos ir klaidinančios oponentus strategijos bei manipuliacijos specialiai klaidintant kitus žaidėjus. Apgaulingos strategijos kūrimas, pažengusių ,pokerface’ų elgsena- tai esminiai šioje knygoje  plačiai aptariami aspektai.

   Taigi pokerio knygos visada buvo ir bus puiki mokomoji šio žaidimo pažinimo priemonė. Nenaudingos informacijos nėra: reikia tiesiog mokėti atsirinkti ir pritaikyti tai, kas, tavo manymu, tau reikalinga. O, be to, senos knygos puikiai atspindi kaip pokeris vystėsi, kaip anksčiau mąstė ir kokias strategijas naudojo geriausi to laiko pokerio lošėjai, kaip po truputį evoliucionavo šis puikus žaidimas. Taigi analizuodamas praeitį gali tapti geriausiu ateities lošėju.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: