Pokerio strategija /1-5/

Šio straipsnio tikslas – suteikti vertingų patarimų, kaip tapti efektyvesniu pokerio žaidėju.
 
 

 1. Žaiskite apskaičiuodami savo bankrolą.

Vienas iš labiausiai paplitusių klaidų, kurias daro pokerio žaidėjai – viršyti savo bankrolą. Pavyzdžiui, jei jūs planuojate žaisti $ 5 – $ 10 limitų žaidime, nereikia tikėtis, kad užteks $ 100 įnašo. Jums reikia pasirinkti mažesnės įpirkos žaidimą, ir disponuoti pakankamą žaidimo sumą. Norėdami apskaičiuoti savo pokerio bankrolą, jums reikėtų turėti bent 100 kartų didesnį įnašą.

 Pavyzdžiui, jei norite žaisti $ 1 /$ 2  Hold’em, jums reikėtų įnešti  $ 200. Tas pats galioja ir visai mažų privalomųjų statymų žaidimuose. Taip jūs mažiau rizikuosite prarasti didesnę sumą per trumpesnį laiką.

2. Tapkite vienos pokerio rūšies profesionalu.

 Pokeris pasižymi savo įvairove- Hold’em, Omaha, Stud ir tt. Raskite žaidimą, kurį jums gera žaisti. Skaitykite pokerio knygas, remkitės strategijomis aprašytomis internete, įgykite praktikos tiek online, tiek gyvuose žaidimuose. Pradedantiesiems, rekomenduoju Limit Texas Holdem pokerio rūšį-  greita, populiaru, nesunku suprasti, prie stalo galima sutikti daug silpnų žaidėjų. Be to, esant žemesniems limitams, jūs neprarasite visų savo pinigų nepasisekus vienai nelemtai rankai.

3. Kantrybės.

Kai žaidžiate online pokerį, turite prisiminti, kad jūs žaidžiate daugiau rankų per vieną valandą, nei tada, kai žaidžiate  realiame gyvenime.

Statymai, kėlimai ir išmokėjimai yra baigti daug greičiau, nei žaidžiant gyvai. Jei kovojate su nuoboduliu, pabandykite žaisti dvejose lentelėse.

Turnyruose tai visai  nemaišo, tuo tarpu cash  žaidimuose būkite būdresni, nes ten jūs turėtumėte žaisti daugiau rankų, nei įprasta gilios struktūros turnyruose.

4. Sekite savo pokerio istorijos rodiklius.

Karjeros pražioje reikėtų nuodugniai išanalizuoti savo žaidimo pakilimus ir nuosmūkius. Jei nenorite leisti pinigų programinei įrangai, pasinaudokite paprasta skaičiuokle, kurios pagalba seksite savo žaidimo istoriją. Štai svarbiausi rodikliai:

1. Žaidimo rūšis.     
2. Privalomųjų statymų dydis.
3. Žaidžiamų valandų skaičius.
4. Visas pelnas arba nuostolis.

Naudojant paprastą skaičiavimą, galite tiksliai išsiaiškinti, kiek pinigų jūs laimite(ar prarandate) per valandą žaidimo įvairiuose pokerio kambariuose. Tada galite naudoti šią informaciją siekiant nustatyti, kokios įpirkos ir statymų stalai jums geriausi.

5. Stebėkite oponentus.

   Stebėkite savo priešininkus, kaip jie atlieka statymus turėdami silpnesnes ar stipresnes kortas. Ar jie dažniau tikrina po flopo, ar pakelia? Ar jie žaidžia daug rankų, ar yra pasyvesni? Ar daug blefų iš jų sulaukėte? Ar jie stato ir kelia turėdami silpnas kortas? Stebėkite patį žaidėją: mimikas, gestus, kūno kalbą, kaip jie elgiasi bendraudami su oponentais. Ši informacija nebūtinai svarbi jums tuo metu, kai pats nedalyvaujate rankoje, tačiau kai žaisite dėl didelio banko, pamatysite, kad informacija kurią sukaupėte yra naudinga.

Didelių laimėjimų, teisingo riverio!

 

Laura Šaltenytė.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: