Profesionalo mąstymas: Aš pats kuriu savo gyvenimą!!!

Turtingi pokerio žaidėjai galvoja „aš pats kuriu savo gyvenimą“

Vargingi pokerio žaidėjai galvoja „gyvenime viskas priklauso nuo aplinkybių“

Jei pokerio pagalba norite tapti turtingi, būtina, kad jūs tikėtumėte,jog esate prie savojo pokerio sėkmės vairo. Jei tuo netikite, tada bus labai sunku kontroliuoti savo sėkmę prie pokerio stalo. Tai nėra turtingųjų požiūris.

Ar kada pastebėjote, kad paprastai tik neturtingi žmonės švaisto laiką, bandydami savo laimę loterijose (pokeryje, tai tolygu dalyvavimui sekmadienio turnyruose)? Jie tiki, kad jų sėkmė pokeryje ateis, kai vieną kartą pasiseks sekmadieniniame turnyre su milijono garantuotu prizu.

Žinoma, kiekvienas žaidėjas bent kartą gyvenime nori laimėti PokerStars sekmadieninį milijono turnyrą. Aišku ir geri pokerio žaidėjai žaidžia šiame turnyre savo malonumui. Bet pirmiausia, jie nepaaukoja pusės savo turimo bankrolo (pinigai skirti žaisti pokeriui), ir antra, laimėti sekmadieninį turnyrą nėra pagrindinė jų strategija siekiant tapti pokerio milijonieriumi.

Turite patikėti, kad jūs esate tas, kuris pats kontroliuoja savo sėkmę ir laimi pinigus pokeryje. Sąmoningai ar pasąmoningai, bet turite tuo tikėti.

Vietoj to, kad prisiimtų atsakomybę už tai, kas vyksta jų gyvenime, neturtingi žmonės pasirenka aukos vaidmenį. Aukoms patinka savęs gailėti ir manyti, kad jie yra patys nesėkmingiausi žaidėjai šioje planetoje. Ironiška, tačiau tai ir yra ką aukos galiausiai gauna – nesėkmes ir nepasitenkinimą.

Taigi, kaip atpažinti aukos mentalitetą?

Saugokitės: aukos visada ieško kaltų

Dauguma aukų yra profesionalai ieškant kaltų, kai reikia atsakyti į klausimą kodėl jie neturi pinigų. Jie nurodys daug žmonių ir aplinkybių, atsakingų už jų nesėkmes, bet niekada piršto nenukreips į save. Aukos kaltina pokerio kambarius, „blogą“ variaciją, kitus žaidėjus, kuriems visada sekasi, jie kaltina blogą „klientų aptarnavimą“, savo antrąją pusę, galiausiai Dievą. Visada yra kažkas ant ko galima suversti visą kaltę. Problema niekada nebūna juose pačiuose.

[]

Saugokitės: aukos visada ieško pasiteisinimo

Aukos labai dažnai ieško pasiteisinimo sakydami kažką panašaus į: „pinigai ne pats svarbiausias dalykas“. Leiskite paklausti vieno klausimo: jeigu nuolat kartotumėt savo bičiuliui, merginai ar vaikinui, kad jie nėra jums svarbūs, ar bent vienas iš jų vis dar būtų su jumis? Nemanau. Taip pat yra ir su pinigais!

Kai pokerio žaidėjai ar šiaip pažįstami žmonės man sako, kad „pinigai nėra tokie svarbūs gyvenime“, aš nedvejodamas jiems atkertu „lažinuosi, kad esi bankrutavęs“.

Dažniausiai taip ir yra. Ar pirktumėte kompiuterį, jei jis nebūtų jums svarbus? Be abejo, kad ne. Ar turėtumėte drabužių, jei jų nereikėtų? Aišku, kad ne. Jei nemanote, kad pinigai yra svarbūs, tai jų niekada ir neturėsite.

Pasakymas, kad pinigai nėra svarbūs yra tipinis savigynos mechanizmas. Ir labai vaikiškas mechanizmas. Tai tas pats kas sakyti, jog man nepatinka gražios merginos, vien tik dėl to, kad negaliu jų gauti.

Saugokitės: aukos visada reiškia nepasitenkinimą

Nepasitenkinimo reiškimas yra pats blogiausias dalykas, kurį mes darome savo sveikatai ir gerovei. Blogiausias! Kodėl? Todėl, kad viskas į ką koncentruojamės gyvenime, tampa mūsų gyvenimo dalimi. Jeigu daug skundžiatės, tai anksčiau ar vėliau jūsų vidinis aš ims suprasti, kad gyvenimas pilnas mėšlo. Skundimasis yra geriausias būdas pritraukti mėšlui, nes kuo daugiau į tai koncentruojatės, tuo daugiau randasi situacijų, kuriomis norisi skųstis.

Ar pastebėjote, kad tiems, kurie daugiausiai skundžiasi, dažniausiai niekada nesišypso sėkmė? Atrodo, kad viskas kas gali susiklostyti blogai, tai taip ir susiklosto tokiems žmonėms. Jie sako: „be abejo, kad aš skundžiuosi, tik pažiūrėk koks mano gyvenimas“. Dabar jūs galite paaiškinti tokiems žmonėms: „viskas tik dėl amžino skundimosi. Nutilk ir nesiartink prie manęs!”

Reikėtų išsiugdyti įprotį laikytis atokiau nuo tokių žmonių. Negatyvumas yra užkrečiamas. Kartais viskuo nepatenkintieji gali būti seni draugai ir atsiriboti nuo jų bus sunku, bet velniop juos, atsisakykite jų draugijos. Jei to nepadarysite, vėliau nesiskųskite, kad esate apsuptas varguolių. Turtingieji nepakenčia amžinai besiskundžiančiųjų

Štai ką aš jūsų paprašysiu padaryti: bent vienai savaitei nustokite ieškoti kaltų, ieškoti pasiteisinimų ir reikšti nepasitenkinimą. Ir atidžiai stebėkite kiek aplinkiniai skundžiasi. Tada pažiūrėkite kiek pinigų jie turi.

Sekančios temos:
Pokerio profesionalai  žaidžia tam, kad laimėt
Turtingi pokerio žaidėjai įsipareigoję sau būti turtingi
 
Buvusios temos:
Nori žinoti ką galvoja pokerio profesionalai?
 
Medžiagos parengta pagal:
T. Harv Eker knygą: Secrets of the Millionaire Mind
Secrets of the Poker Millionaire Mind by Gordon Gekko

4 Responses to Profesionalo mąstymas: Aš pats kuriu savo gyvenimą!!!

  1. […] kaip pokerio milijonieriai! Žinau, kad jums patiks tai ką perskaitysite. Sekančios temos: Pokerio profesionalai  prisiima visą atsakomybę. Pokerio profesionalai  žaidžia tam, kad laimėtų. Medžiagos parengta pagal: T. Harv […]

  2. gintaras says:

    bandysiu pritaikyti tai savo gyvenime.. mintys vertos demesio.

  3. […] sau tikslus ir svajones ir t.t. Buvusios temos: Nori žinoti ką galvoja pokerio profesionalai? Profesionalo mąstymas: Aš pats kuriu savo gyvenimą!   Sekančios temos: Turtingi pokerio žaidėjai įsipareigoję sau būti turtingi Geri žaidėjai […]

  4. […] Buvusios temos:   Profesionalo mąstymas: Aš pats kuriu savo gyvenimą! Profesionalo mąstymas: Aš žaidžiu tam, kad laimėčiau   Sekančios temos: Geri žaidėjai […]

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: