Profesionalo mąstymas

Nori žinoti ką galvoja pokerio profesionalai?

Bukprofesionalas.com pristato: nauja straipsnių serija, skirta pokerio profesionalo mąstymo formavimui. Jeigu jūs pabendrautumėte su dviem skirtingų stovyklų žaidėjais ir profesionalais, ir pralaiminčiais, pats svarbiausias skirtumas tarp jų būtų jų mąstymas. Labai paprasta, profesionalai masto kaip profesionalai, o fishai kaip fishai, tad straipsnių serija apie profesionalų mastymą.

Įsivaizduokite, kad jūsų protas yra kaip kompiuteris. Ši analogija padės ateityje įveikti tokius barjerus kaip „aš negaliu šito padaryti“. Kai užplūsta mintys, kad „niekas nesigauna“ ar „viską išbandžiau – niekas neveikia“, nekaltinkite dėl to savo „kompiuterio“. Jūsų smegenys yra pranašesnės už tūkstantį Intel Core i7 procesorių. Bet net ir sparčiausios smegenys bus bevertės jei neturės tinkamos programinės įrangos.

Kartais mes tiesiog tingime instaliuoti geriausią programinę įrangą. Tačiau, dažniausiai būna taip, kad mes net nežinome, kad galime įdiegti tinkamą programinę įrangą. Galbūt niekada negirdėjote apie Google Chrome arba Mozilla Firefox. Greičiausiai vis dar naudojatės Netscape navigator. Be abejo jei naudojate pastarąją programą ir Windows 3.1 tai visada liksite vidutinybe, kad ir koks galingas jūsų procesorius.

Panašiai yra ir pokeryje. Jei neturite pokerio milijonieriaus požiūrio, tai geriausiu atveju turėsite vidutinius rezultatus tiek pokeryje, tiek gyvenime. Žinau daug tokių žmonių, kurie yra labai protingi, bet niekaip negali laimėti. Ir taip yra ne dėl to, kad jie nepakankamai stengėsi, o dėl to, kad neturėjo tinkamo požiūrio/nusistatymo.

Ši straipsnių serija padės sutvarkyti jūsų požiūrį. Naudojant anksčiau aprašytą analogiją – aš jus aprūpinsiu programine įranga, kuri patobulins jūsų protą ir pašalins daugybę barjerų, kurie jums trukdo tapti sėkmingais tiek pokeryje, tiek gyvenime. Išmoksite skirti pokerio vidutinybes (toliau:varginguosius) nuo laiminčiųjų (toliau: turtingųjų). Sužinosite apie jų mąstymo skirtumus ir patys išmoksite mąstyti, kaip pokerio milijonieriai! Žinau, kad jums patiks tai ką perskaitysite.

Sekančios temos:
Pokerio profesionalai  prisiima visą atsakomybę.
Pokerio profesionalai  žaidžia tam, kad laimėtų.
Medžiagos parengta pagal:
T. Harv Eker knygą: Secrets of the Millionaire Mind
Ir
Secrets of the Poker Millionaire Mind by Gordon Gekko

2 Responses to Profesionalo mąstymas

  1. […] Štai ką aš jūsų paprašysiu padaryti: bent vienai savaitei nustokite ieškoti kaltų, ieškoti pasiteisinimų ir reikšti nepasitenkinimą. Ir atidžiai stebėkite kiek aplinkiniai skundžiasi. Tada pažiūrėkite kiek pinigų jie turi. Sekančios temos: Pokerio profesionalai  žaidžia tam, kad laimėt Turtingi pokerio žaidėjai įsipareigoję sau būti turtingi   Buvusios temos: Nori žinoti ką galvoja pokerio profesionalai? […]

  2. […] kai mokaisi, treniruojiesi,  motyvuoji save, keli sau tikslus ir svajones ir t.t. Buvusios temos: Nori žinoti ką galvoja pokerio profesionalai? Profesionalo mąstymas: Aš pats kuriu savo gyvenimą!   Sekančios temos: Turtingi pokerio […]

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: