Speciali pokerio dieta

Trumputė įžanga į situaciją.  Gal dėl “stresinio darbo”, gal dėl “sėdimo darbo”, gal būt ir dar dėl kitų priežasčių jaučiu, kad nusilpo mano organizmas, kiekvieną mėnesį pasitaiko bent viena tokia diena, kai jaučiuosi, kad “sergu” arba jaučiu, kad “tuoj sirgsiu”.  Tad po eilinės tokios dienos nusprendžiau, kad reikia kažką keisti, reikia pasigydyti organizmą.  Ir kažkaip viena ausim buvau girdėjęs, kad badavimas gydo visas ligas ir valo organizmą. 🙂  Tad planas 5 parų badavimas, tik vanduo.

O – diena.  

Prieš pradedant eksperimentą šiek tiek pasidomiu badavimu, pasidomiu kaip reikės grįžti po 5 badavimo dienų į normalų režimą. Jaučiu šiokį tokį nerimą. Vakare prieš einant miegoti tarsi nesąmoningai stengiuosi persivalgyti, tarsi sukaupti atsargas, žodžiu paskutinį vakarą valgau labai daug ir viską.

1 – diena.

Mažai kas skiriasi nuo tos dienos kai ir nebadauji, bent jau pradžioje. Esu gana gerai nusiteikęs ir optimistiškai žiūriu į visą šitą bandymą.  Tik yra gal šiokia tokia psichologinė įtampa vien dėl žinojimo, kad “reiks nevalgyti”, kad tiesiog dar nesu buvęs tokioje situacijoje tai protas šiek tiek nerimauja.  Tik vakarėjant pradedu jausti skrandį ir girdėti keistus garsus, bet pats jaučiuosi labai gerai.

Vakare jau pastebiu, kad pradedu norėti bet kokio maisto kurį tik pamatau, visokio “junk food”, kuris ankščiau visiškai nedomindavo, o dabar taip viliojančiai atrodo… Visokie sausainiai, vafliai ir panašūs produktai.

Tiesa, kadangi badavimą darau pirmą kartą, tai šiek tiek paragintas vienos kolegės pasidedu prieš miegą prie lovos  obuolį ir stiklinę vandens, tam atvejui jeigu ryte būtų negerai ir labai trūktų energijos. Užmiegu gana greitai.

2 – diena

Stengiuosi nieko nekeisti savo darbotvarkėse, tad kaip ir kiekvieną rytą pradedu mankšta. Bet darau tik tempimo pratimus ir lengvus pratimus praleisdamas sunkius fizinius pratimus.  Po to seka stalo teniso kelios partijos, tiesa keistai jaučiuosi.  Šiek tiek tarsi trūksta fizinių jėgų, tačiau manau čia labiau jaučiasi dėl to, kad rytas, o ne dėl badavimo. Tačiau nusprendžiu sportu per daug nepiktnaudžiauti 30 min pasižaidimo pilnai užtenka.

Visą dieną jaučiu keistą jausmą skrandyje, jaučiu patį skrandį ir visiškai kitaip negu visada.  Dar pastoviai toks keistas jausmas jaučiasi, lyg norisi kažką veikti, tarsi tokios energijos daug “kažką daryti”.  Jausmas primena, kai ankščiau rūkydavau ir ilgesnį laiko tarpą būdavau be cigarečių. Būdavo panaši savijauta, reikėdavo arba rūkyt arba kažką veikti,  vienoje vietoje niekaip neišbūdavau.  Taip pat jaučiu, kad laiko atsirado daugiau, visą dieną nereikia galvoti ką ir kur valgyti, nereikia pačiam nieko gamintis, o ką jau šnekėti apie išlaidų ženklų sumažėjimą.  Manau, tai geras metodas krizės ištiktiems ar dar tik belaukiantiems tautiečiams, ir pinigų sutaupytumėt ir organizmą išvalytumėt, ir savo sveikatą pagerintumėt.

Visas įdomumas prasideda vakarą-naktį dirbant. Pradėjus pokerio darbinę MTT sesiją, toks viduje jausmas atsirado tarsi pykina ir taip nemalonu iš vidaus, lyg skrandį kas suktų tiesiogine to žodžio prasme, tarsi stipriai apsinuodijęs kažkuo būtų. Vienu momentu net buvau pasiruošęs eiti vemti.  Tikriausiai kūnas pradėjo vartoti jo viduje esančius toksinus. Pradėjau labai daug galvoti apie obuolius ir arbūzą, stengiuosi gerti daug vandens, labai daug. Turbūt šiuo momentu jau geriu koki 5-6 litrą, tikriausia čia ir psichologiškai bandau vandeniu numalšinti alkį.  Ir pradėjau labai daug žagsėti, gal nuo vandens čia?

Kyla prieštaringos mintys dėl idėjos. Vienoje fronto pusėje obuoliai ir kiti vaisiai, kitoje pusėje ryžtas ir principai. Galvoju trečią dieną baigti badavimą, teisindamas save, “kad pradžiai užteks ir dviejų parų”, tačiau kita pusė sako “kam mesti jeigu puse jau įveikei? užbaik darbą iki galo”.  Kadangi darau MTT sesiją, tai nusprendžiu jeigu hitinsiu kokį turą tai grįžtu  prie valgymo. Deja hitinti nepavyko, tačiau badavimas vis tiek davė savų rezultatų  4/858   [5$2R1A] turnyre +900$ ,  tad kol kas viršų ima obuoliai.

3 – diena

Trečios dienos rytą nubudęs jaučiuosi gana gerai, energijos daug, kol nepradedu aktyviai judėti ir daryti fizinės mankštos. Nusprendžiu, kad visgi atėjo išsvajotų obuolių metas ir baigiu eksperimentą išbuvęs  dvi su puse paros be maisto tik su vandeniu.

Nusprendžiu šiek tiek daugiau pasidomėti apie badavimą, kokią rimtesnę knygą perskaityti ir pabandyti po mėnesio vėl 2-3 parų badavimą arba jau 5.

Pradėjau valgyti vaisius ir iškart atsistatė energijos pojūtis kūne. Visą trečią dieną jaučiuosi labai gerai, toks visas lengvas, žodžiu vau 🙂

4 – diena

Su badavimu susijusi tik tiek, kad suveikė tikriausi seni mastymo mechanizmai ir 4 dienos vakare stipriai persivalgau, kad net pajudėti sunku. Tikrai nepalyginsi su tuo nuostabiu lengvumo jausmu kuris buvo 3 dieną.

3 Responses to Speciali pokerio dieta

  1. Augustas GeraGyventi.lt says:

    Fainai 🙂 esu keletą kartų po 3 savaites su spec žolių gėrimais badavęs. Jo, labai įdomi patirtis. Džiugu kad jautiesi “vau”!

    • brilijant says:

      Heh, dziugu kad uzklydai 🙂 Beje vasara bandziau menesi ir zaliavalgyste 🙂 irgi buvo vau vau vau viskas 🙂 tik poto kazkaip neatsilaikiau ir vel grizau i “normalu” gyvenima. Tad nusprendziau ateinancia vasara vel paskirti maisto bandymams ir tikriausia bus 100% raw food. Manau, kad tokia mityba ir pokeriui i nauda, nes smegenys daug geriau dirba. Gal but ir as pameginsiu su spec zolelemis, gal nebus taip salta 🙂

  2. […] Vasarą bandytos įvairios mitybos, pradedant vegetarinėmis, baigiant Raw food. Prisipažinsiu jaučiausi nerealiai. Manau, sveika mityba labai įtakoja pokerio rezultatus ir patį suvokimą apie gyvenimą bei laimės pojūtį gyvenime. Viskas užsibaigė badavimo patirtimi – „speciali pokerio dieta“. […]

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: