Demesio lavinimo pratimai

Straipsnis apie dėmėsi ir jo svarbą  –>>>   Dėmesys

Dėmesio lavinimo pratimai  I dalis ->>>   Dėmesys

Dėmesys tai svarbiausia sėkmingo darbo sąlyga!

Dėmesio lavinimo pratimai.  II Dalis

 • Paimti iliustruota knygą ar koki paprasta piešinį ir ta piešinį tiksliai perpiešti, labai labai tiksliai, paskui pasitikrinti keik padarei klaidų. Pratimą sunkinti su vis sudėtingesniais priešiniais , pradėti reikia nuo labai paprastų.  Norint sunkinti užduoti galima greitinti ir užduotis atlikimo tempą.  Pratimą būtina atlikinėti sistemingai.
 • Stengtis tarytum prieš savo valia sukaupus jėgas 10-15min ypač atidžiai klausytis, žiūrėti, skaityti, mokytis ar pan.   pratimas atliekamas toje srityje kur informacija ar jos pateikimas yra visiškai neįdomus, (tačiau nereiškia, kad nevertingas).
 • Vakare pamėgink tiksliai prisiminti ką diena veikei, pvz. nuo 3 iki 4, sutelkti visą dėmesį  ir stengtis kuo smulkiau sau išvardinti ką ta valandą veikei.  Pratimas duoda labai gerus rezultatus.  Rekomenduoju kartoti bent kelis kartus per savaitę.
 • Labai įdėmiai žiūrėti į vieną nedidelį daiktą, pvz elektros jungiklis, degtukų dėžute, dėme, rankena ar pan.  Nenukreipiant žvilgsnio  kitur ir visa laiką stengtis galvoti apie stebima objektą. Pratimas itin sunkus, netiki??. Pradėti nuo 1-2min  ir ilginti iki 10min,  max 15min.     Pratimas labai padeda dėmesio koncentracijos ugdymui.
Sekančios temos:
Pokerio žaidėjo savybės
Tikslai
 
Buvusios temos:
Dėmesys
Kaip geriausia įsisavinti informaciją

5 Responses to Demesio lavinimo pratimai

 1. […] temos: Dėmesio lavinimo pratimai II […]

 2. […] temos: Dėmesys Dėmesio lavinimo pratimai II […]

 3. […] temos: Pinigų valdymo subtilybes Tikslai   Buvusios temos: Dėmesio lavinimo pratimai II Pokerio žaidėjo savybės Dalinkis:FacebookTwitterLike this:LikeBe the first to like this […]

 4. […] beje kaip tik sekantis straipsnis yra apie tikslus. Tilt įvadas Pokerio žaidėjo savybės Dėmesio lavinimo pratimai Dėmesys Mokymasis ir jo metodai pokeryje Kaip geriausia įsisavinti informaciją Psi: Aukos […]

 5. here says:

  Have you ever considered writing an ebook or guest authoring on other websites?
  I have a blog based upon on the same information you discuss and would really like to have you share some stories/information. I know my readers would appreciate your work.

  If you are even remotely interested, feel free to send me an e-mail.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: