Ranka iš rygos

Ranka iš rygos

100latų [500lt] turnyras Olympic kazino Rygoje, turnyro struktūra gera, daug tarpinių lygių,  yra daug vietos žaidimui.  Esu turnyro chipleaderis, dominuoju prie stalo, iš 49 žmonių like 22-25.

200/400/50 [7-8 žaidėjai]

Stalas gana aiškus, daugeli oponentu galiu kategorizuoti pagal žaidimo stilius ir gana aiškus jų hand range.  UTG  jaunas, agresyvus žaidėjas, žaidžiantis “tiesiai” open limpina iš UTG [400], visi fold iki manęs, aš SB randu Vynų devynakėKryžių devynakė Akivaizdu, kad pas ji tikrai nėra aukštesnes poros, raisintų, nebandytu trapint, ne toks jo žaidimo stilius. Tad pas ji arba mažesne pora [22…88] gal net iki 66, manau, 77 ir 88 jau  atidarinėdamas raisintų, arba dar patenka į jo range geri siuted conectoriai   pvz 9T, 89, TJ  manau nuo ~67 iki JT, mažesnius numestų o su JQ,KJ,KQ tikėtina, kad raisintų. Range nustatytas, žaidimo planas kaip ir aiškus, ištraukti kuo daugiau vertes. Aš iš SB keliu statymus iki 1800, mes abu deep [UTG 25K; aš 40K; BB~8K]. BB pass, UTG muistosi, parinasi, tarsi rodos skaičiuoja kažką ir call.

Flopas Širdžių dviakėBūgnų šešakėVynų septynakė

Kaip ir mano pora labai gerai čia stovi, tačiau daug mažu porų hitino setus, daug geriau jausčiausi ant didelio flopo, nes žinau, kad pas jį rankoje ne aukštos kortos. Ir šioje vietoje kažkaip sugalvojau padaryti kažkokį keista ėjimą ir checkinu flopą,  norėdamas pot kontrolint. Tačiau UTG bet 2200 į 4300 banką. Toks keistas jausmas, po turnyro analizuojant ranka tarsi akivaizdu, kad jis čia nebetins oro, į pre flop agresorių, į  stalo chipleaderį, o juk jis ir žaidžia tiesiai, manau su 78 ar panašia korta jis checkintų pozicijoje, su draw taip pat checkintu ir su overiais tas pats, tačiau jo linija man atrodo čia jau gana stipri, nusimesti negaliu,  nusprendžiu tik call.

Turnas Kryžių aštuonakė

Gaunu tikėtina 8 papildomus autus ant nuts. Vėl dėl sunkiai suprantamų priežasčių aš check, op bet 4400 į 8700. Vėlgi antras šūvis atrodo labai stipriai ypač turint galvoje, kad pagal jo žaidimo linijas jis čia neblefuotų ir nebandytu manęs išmušinėti iš poto.  ??

Ką daro hero?? Žaidimas pre??  po flopo ??

3 Responses to Ranka iš rygos

 1. Dharmasoup says:

  gal po tavo raise preflope jis tave pastate ant AJ-AK JJ KK QQ AA Todel turedamas kad ir tavo minetus sc ir pozicija bando ismusti tave is poto. Butu sulaukes 3beto flope ar turne butu nusimetes. Jis gali galvoti taip, kad 3betintu tik kortos, kurios niekad nenusimes sito flopo JJ-AA. O callintu tos, kurios dar gali buti isstumtos naudojant agresija. Nes jis tikriausiai zino savo table image ir bando tuo pasinaudodamas blefuoti.

  • brilijant says:

   jooo as masciau apie toki variantai, gana ilgai masciau 🙂 Taciau jis ne toks zaidejas kuris taip levelintu ir bandytu ismusinet QQ+ range 🙂 Matai mes neturim tiek istorijos, kad jis butu tvirtas, kad as numesiu tokias rankas, todel jis cia ju negali numusinet, taciau vistiek stalo ir gana uztikrintai rodydamas kad visiskai nebijo 🙂
   Beje aciu uz komentara 😉
   Analizavausi sita ranka su kitais MTT specialistais nuomones gan skirtingos gavosi, atsirado ir call ir raise ir all in variantai 🙂 Tad matau kaip ir idomia ranka pateikiau 😉

 2. […] ir nedaug. Ir matau, kad buvo 4 pokerio kelionės: [Austrija, Montesino / Talinas, Triobet Open / Ryga / Ryga UnibetOpen]. Nors netolimos  šalys, bet vis tiek smagu. Šiek tiek nesmagus dalykas, kad […]

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: