HU

Sveiki,

Nuobodžiauju penktadienio vakarą, taigi nusprendžiau suvelti kokį blog’ą.

Kaip žinia pokeris.lt lygoje įsigudrinau nepatekti prie finalinio stalo, prie kurio nepatekti buvo praktiškai neįmanoma. Kadangi jau buvau pradėjęs planuoti kur išleisiu galimą laimėjimą, toks netikėtumas gan smarkiai pagadino man nuotaiką. Nežaidžiau gerai + apsurdiškai įvažiuodavau į monstrus, tačiau net ir tai negali būti pasiteisinimas. Žodžiu, gavau gerą pamoką. Tiesa tapau reklamos auką ir parsisiunčiau Poker770 tam, kad sudalyvaučiau Pokernews Gigante. One last time ir tada tikrai viskas. Skamba kaip pasižadėjimas mest rūkyt. Kadangi daryt depozitą į dar vieną Dievo pamirštą kambarį neketinu, tai teko kvalifikuotis per freeroll‘ą. Tai padaryt sunku nebuvo, bet tas vargas užtruko apie tris valandas, nes blind‘ai niekaip nesirengė kilti. Turnyras su aibe atsipirkimų, tai jį pradėsiu būdamas shortstack‘as. Planuoju kristi arba susikrauti solidų stacką jau pirmuose lygiuose, kol visi vadovaujasi taisykle: „kol gali atsipirkti, tai bet kokios dvi yra gerai“. Bent jau tikiuosi, kad pradžioje visi tokia taisykle vadovausis.

Kaip ir žadėjau, pradėjau praktikuoti Heads Up. Jokios papildomos teorijos šiam reikalui neskaičiau, visas mano mokslas apsiribojo tuo, kad peržiūrėjau kokio pusės valandos TonyG filmuką. Sakykit ką norit, bet man patinka Antano stilius – kelti tol, kol vieną kartą oponentas susimaus ir atiduos viską.

Taigi kaip ir visiem praktikos darbams, pasirinkau NL10 savo nemėgstamam Bet365 kambary, kuriame niekaip nesugebu ištaškyti savo bankroll‘o. Tokiam lygyje oponentai lyg ir nespinduliuoja išmintim, bet mano bankroll‘as pradėjo tirpti, nepaisant to, kad nežaidžiau tragiškai. Kol galiausiai vieną dieną prie mano stalo prisėdo žaidėjas su įspūdingu $3 stack‘u. Paprastai, kai atsisėda tokie žaidėjai klausimas yra ne ar pasiimsi jo stack‘ą, o kada pasiimsi jo stack‘ą. Pradžioje jam sukrito keli draw, o man ne ir tas klausimas „kada“ užtruko iki 27 min. Mano laimėjimas iš šitos vargo vakarienės sudarė $-0,24, trumapai tariant iš šito žaidimo laimėjo tik kambarys, kuris pasiėmė oponento stack‘ą ir dar šiek tiek iš mano. Rakeback? Pamiršk! Jei nesutriuškini oponento per 5 – 8 min. vargu ar kažką laimėsi. Bet365 sucks, kad ir kiek ten bežaisčiau.

Visgi HU pernelyg puikus žaidimas, kad jo atsisakyčiau. Bandysiu pereiti prie kokių $5-10 turnyrėlių vienas prieš vieną. Per vasarą karts nuo karto pasipraktikuosiu ir grįžtu į PartyPoker. Beje visiems gerų atostogų kas atostogaujat!

Best regards,

kritikas

3 Responses to HU

  1. Armis says:

    Butu idomu paziuret pora hu video, nes man pastaruoju metu su hu nekas

  2. kritikas says:

    reikia ir bus :). Tik reiktų palaukt lėtingesnio savaitgalio, nes saulutė neduoda sėdėt prie PC 🙂

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: