Išeitis padėtyje be išeities

Prieš flop‘ą Safai pakelia banką su A♦ Q♠, Dwan‘as atsako su  8♣ 6♣ ir tai toli gražu ne prasčiasia ranka su kuria Durrrr galėtų atsakyti $2000. Flopas 5♣ 3♣ Q♥ atnešas aukščiausią porą su aukščiausią palaikančia kortą Safai ir pirkimą į spalvą Dwan‘ui.

Safai standartiškai kelia, Dwan – atsako. Turnas T♠. Sufai standartiškai kelia, Dwan‘ui sprendimas daug sunkesnis, bet jis vėl atsako. Riveris 2♦, Dwan‘as pramovė savo pirkimą, Sufai daro check ir turi visas žaidimo vadžias savo rankose. Banke $39,200, jei Dwn‘as kelia pusę banko – Safai atsako, jei Dwan‘as kelia visą banką – Safai atsako. Logiškiausia atrodytų pasiduot, bet Durrrr nebūtų Durrrr, jei nerastų išeities. Jis šauna all in, kas viršija pot‘ą daugiau nei 3 kartus. Panašu į blefą, bet su savo įvaizdžiu Dwan‘as ne kartą smarkiai owerpot‘indavo dėl vertės ir sulaukdavo atsakymų. Akivaizdu, kad dabar menkas skirtumas ar turi AQ, QT ar net QQ, nes bet kurios iš šių rankų arba pilnai užtenka arba jos bus įvažiavusios į eilę. Dwan‘as gali turėti tokias rankas kaip A♣ 4♣ ar 4♣ 6♣, kas suteiktų labai daug prasmės jo žaidimui po flop‘o ir po turn‘o. Safai žaidė ranką idealiai ir, greičiausiai, prieš kitą žaidėją būtų pasiėmęs banką, kurio nusipelnė, bet Dwan‘as jį įvėlė į tokią sudėtingą situaciją, kurios neturėjo būti.

Nepaisant Dwan‘o pergalės, čia viena tų situacijų, kurių jokiu būdu nereikėtų kartot žaidžiant online. Matematika tai griežtai draudžia, nes net nublefavę 3 kartus iš 4 vis tiek liksit minuse. Visgi čia TV show ir žaidėjai gali sau leisti papozuoti kameroms.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: