Nauja pradžia

Susirgau, teko imti biuletenį, kas smarkiau pjovė per mano pajamas, taigi teko išsigryninti vieną savo pokerio sąskaitą. Sąskaitą „Party Poker“ kambaryje, kuris buvo tapęs mano favoritu. Kuomet pradėjau rimčiau domėtis pokeriu, mane domino praktiškai viskas, dėl to dabar turiu krūvą įvairių account‘ų, kuriuose guli po keliasdešimt žalių. Taigi iškilo šiokia tokia dilema, kur žaisti toliau?

Variantas Nr.1 aišku „Full Tilt“, bet ten esantis bankroll‘as vargiai leistų NL5, taigi reikėtų bent mėnesio kryptingo darbo, kuris surytų visą mano ir taip skurdų laisvalaikį. „Triobet“ visiškai nejaučiu jokios simpatijos, nors ten mažiausiai problemų su pinigų pervedimais ir gryninimais. „Bet365” mano eksperimentinis account’as, kuriame išbandau viską, ko gal ir nesiryžčiau daryti rizikuodamas savo pinigais. Jau gerą pusmetį planuoju šį account‘ą paskirti Heads Up‘am. Jei kada pasiryšiu, tai pažadu visą seriją sesijų. Turbūt būsiu vienintelis žaidžiantis full ring ir HU ir visiškai aplenkiantis 6max stalus. „888poker“ kambarys pasižymi maksimaliu žuviokų skaičiumi, kokio neesu matęs jokiame kitame kambaryje, bet tame kambaryje viską tektų pradėti nuo visiško nulio, be to po atnaujinimo ten žaisti realiai užknisa. Atnaujinimas atnešė daug naujų gražių stalų apivavidalinimų, kurie skirti blizgučių mėgėjams, bet maksimaliai apsunkino žaidimą bei visiškai atėmė galimybę žaisti HU mikro limitais. Prisipažinsiu, kažkada ieškojau, kaip pasidaryti auto-rebuy, bet taip ir neradau. Tikrai kažkur yra, bet kad rasti kiekvieną smulkmeną ten reikia daug kantrybės ir nusiteikimo.

Žodžiu, ką bepasirinkčiau, teks žengti žingnelį atgal. Bus proga įsitikinti ar daug pažengiau į priekį ir kiek laiko prireiks susikurtį padorų bankroll‘ą.

One Response to Nauja pradžia

  1. Armis says:

    Nepamirsk atkreipt demesi i rakeback

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: