Amžiaus blefas

Turbūt jei ne Moneymaker‘io pergalė ir internetinio pokerio pasaulinis bumas, greičiausiai šiandien aš nerašyčiau, o jūs neskaitytumėt šito post‘o. Daugybė žmonių pamatė, kaip investavus $10 galima laimėti milijonus ir nusprendė „aš irgi taip galiu“. Kai kurie galėjo, dauguma – ne, bet norinčių ir bandančių kasdien vis daugėja. Taigi šiandien pabandysiu paanalizuoti ranką, dėl kurios, nuo 2003 m. WSOP čempionu tampa vis kitas, iki tol negirdėtas žaidėjas.

Farha flopina aukščiausią porą į pakankamai sausą stalą ir neturėdamas pozicijos bei, greičiausiai, jausdamas pranašumą prieš neprofesionalų žaidėją daro check. Moneymaker‘is nieko neturi ir taip pat daro check. Turn’e verčiasi turbūt linksmiausia korta buvusi kaladėje – 8♠ ir Moneymaker’io niekas pavirsta į „second nut flush draw“ ir OESD. Farha taip pat gavo neblogą pirkimą į spalvą, kas iš pirmo žvilgsnio turėjo sustiprinti jo ranką ir nebeturėdamas ko laukti kelia banką. Moneymaker‘is permuša kiek daugiau nei 2,5 karto su savo „monster draw“, tikėdamasis pasiimti banką jau ant turno arba pasididinti galimą laimėjimą. Abu žaidėjai žaidžia tikrai solidžiai. Sammy atsakymas nesunkus ir riveryje verčiasi nieko nelemianti 3♥. Farha tikrina, Maneymaker’is – all in. Atsakyti all in su top pair sprendimas nelengvas, bet sunku įsivaizduoti kombinaciją, kuri būtų verta to all in. Akivaizdu, kad Sammy spalvos tikrai neturi ir all in su eile, spalva ar set’u vargu ar yra tinkamas pakėlimas norint gauti vertės. Dvi poros, A9 verti nedidelio pakelimo ar net check. Taigi vienintelė logiška prielaida: “you must have missed your flush, hah?”. Sammy ir taip per daug investavo į šią ranką iš savo nepernelyg įspūdingo savo stack’o, tačiau kiek pagalvojęs išmeta savo kortas.

Taigi ar tikrai amžiaus blefas buvo geras blefas? Kaip vėliau pats Sammy sakė: „Tai nebuvo geras blefas, tai buvo prastas nusimetimas“.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: