Sugrįžimas į online cash’ą (video)

Sveiki,

Nusimato laikinas blogo uždarymas, kuris senokai brendo, taigi nusprendžiau patalpinti paskutinį post’ą prieš nedidelias atostogas.

Po ilgos ilgos ilgos pertraukos, kuri, su smulkiom išimtim, truko nuo pavasario pabaigos, vėl pajaučiau norą žaisti pokerį. Ta proga, darbo dienomis padarydamas pusvalandžio ar valandos apšilimą, šeštadienį nusprendžiau atlikti rimtą 5 valandų sesiją. Sugrįžimas nebuvo svetingas, sesijos metu pralaimėjau, tačiau tik apie 1 įpirką. Tie, kas nuspręs peržiūrėti įrašą, supras, kodėl sakau “tik” …

Iš esmės likau patenkintas savo žaidimu. Galbūt žaidimas nebuvo labai tinkamas cash’ui, ypač žemuose limituose, bet po tokios ilgos pertraukos, manau, neblogai jaučiau ritmą ir varžovus. Klaidų buvo, gal kiek ir per daug. Kadangi buvau gavęs pageidavimų, kad parodyčiau ne vien tik gražias rankas, tai sukroviau iš esmės visas rankas kuriose klydau ir klydau smarkiai. Manau, tas klaidas įtakojo tai, kad be turnyrų, kuriuose priešininkai nelaukdavo gerų kortų, aš praktiškai nieko nežaidžiau. Per 5 valandas buvo sužaista galybė padalinimų, tai stengiausi nedėti visokių ABC sitacijų ir parinkti rankas, kuriose priėmiau nestandartinius sprendimus.

http://www.dailymotion.com/video/xgwhpr_bet365-nl4-nl10-no-limit-hold-em-sesija-7-part1_sport

http://www.dailymotion.com/video/xgwhrj_bet365-nl4-nl10-no-limit-hold-em-sesija-7-part2_sport

Rytojaus diena didelių prošvaisčių nežadėjo ir prasidėjo šitaip:

Vėlgi, manau, pralaimėjau minimumą ir vargu ar buvo įmanoma pralaimėti mažiau, bet tai daug džiaugsmo neteikė. Jei flopas būtų 266, o ne 2KK, aišku būčiau žaidęs visiškai kitaip. Savaime aišku nesitikėjau, kad priešininkas gali limp’int ir call’int AK prieš flopą, tačiau tokias kortas kaip KQ, KJs ar net KTs, jam priskirti buvo galima. 1/3 banko pakėlimas po riverio irgi silpnas manevras, nes jei kas sugalvos atsakyti, tai atsakys mažų mažiausiai 1/2, taigi jis šioj rankoj prarado bent pusę žalio. Visgi, pokeryje geras žaidėjas tik tas, kuris laimi, o šį kartą laimėjo mano oponentas.

Po šios rankos man nustojo kristi tūzai ir karaliai ir aš pradėjau sparčiai lipti iš minuso. Neilgos sesijos pabaigoje jau buvau pliuse skaičiuojant abi dienas. Taigi taip – galima su AA pralaimėti 4 kartus iš eilės, galima pralošti milžiniškus bankus kai esi 85-90% favoritas, bet nepametus galvos, tai neturėtų kainuoti pusės bankroll’o.

2 Responses to Sugrįžimas į online cash’ą (video)

  1. Armis says:

    pakliuvo ziauriu man idomu kodel tu pasirinkes lost bet365 kambari

  2. kritikas says:

    Čia mano pokerstrategy.com accountas. Iš pradžių lošiau dėl strategy points, kurie leidžia atidaryt naujus straipsnius ir video, o paskutiniu metu niekaip nerandu laiko normaliai užsikabint už pokerio, tai retkarčiais padurnavoju bet365 :). Čia jau taip sutapo, kad didžioji dauguma video būtent bet365 padaryti. Jis nėra mano favoritas, kambarys turi savų trūkumų ir jo nerekomenduočiau.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: