Naujienos iš pokerio fronto

Šiek tiek ilsėjausi nuo pokerio, buvau išvykęs gerai savaitei,mokiausi techniką kuri labai padeda suprasti save ir valdyti emocijas, apie išvyka papasakosiu veliau,  nes  nesinori atskleisti iškarto visų kortų.

Kas naujo ?  Toliau grindinu 45-man tiesa rezultatai  neatrodo labai džiuginantys, jaučiu, kad per daug  noriu laimėt, vis bandau atsiribot nuo laimėjimo, tikiu, kad ateityje seksis daug geriau. Tikslas buvo lapkričiui 600 turų 🙂 tačiau neskaičiuoju ir ROI neseku, viščiukus skaičiuosim mėnesio pabaigoje. Jaučiu, kad trūksta laiko analizei žaidimo, ICM situacijom, bubble, tiesa padariau šiokius tokius požiūrio pakeitimus, supratau, kad valyvosios stadijos SnG turėtų būti žaidžiamos dar agresyviau, kad yra labai svarbu pirmam PUSHINT, o ginantis jau visai kita situacija ir daugeliu atveju mano 2:1 pot odsu neužtenka,  vis žadu apsiskaičiuoti bubble factor 45-man ir 18-man, bet vis niekaip neprisiruošiu.  Gal kas iš jūsų esat skaičiavę panašius dalykus ?

P.S dėl video, užlinko mano mikrofonas, visą laiką šnypščia viskas,  tad video nedarau šiuo metu.

Pradėjau nauja praktika, pradėjau rytais po sesijų “prasiblaškymui” lošti omaha starsuose, buvau nustebintas oponentais  iš tikro reikia labai labai gerai paieškoti, kad rasti laiminti žaidėją. Tiesa mano pačio žinios omahos srityje gana menkos lyginant su turais, bet planuoju karts nuo karto ten užklysti.

Planas kitai savaite sudalyvauti Starsu organizuojamam  “Lietuvos cempionate”     Siulyčiua išmeginti jegas ir jums 😉  Vėlgi yra noras parašyti straipsnį iš busimų turnyrų arba net video padaryti, tačiau norų daug daugiau negu galimybių, tad neprisižadu 😉

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: