Kelias į “Lapkričio 9”

Sveiki,

Prisipažinsiu Main Event 2010 Final Table dar nežiūrėjau, bet šiandien perskaičiau, kad Jonathan Duhamel tapo čempionu ir nebūčiau aš joks kritikas, jei neparašyčiau blogo apie kelią iki „November 9“.

Seku jau ne pirmą WSOP Main Event ir susidariau įspūdį, kad kuo toliau, tuo daugiau šiame turnyre lemia sėkmė. Na bent jau lemia tikrai daugiau nei turėtų. Moneymaker‘is laimėdamas 2003 m. ne tik išpopuliarino pokerį, bet ir praktiškai atėmė galimybę kada nors pamatyti Main Event čempioną, kuris neabejotinai būtų geriausias žaidėjas turnyre. Jamie Gold‘o prastu žaidėju nepavadinsi, bet kai tau nuolat reikiamu momentu iškrenta reikiamos kortos, tai langva žaisti genialiai, Xao “Jerry” Yang (kas jis toks?) iškovojo pergalę 2007 metais, Cada heads up su Moon‘u 2009 metais buvo tarsi pasityčiojimas ir šie metai netapo išimtim.

Žaidėjų susirenka be galo daug, o tokie turnyrai niekada nėra laimimi pirmosiomis dienomis, taigi kažką išskirti galima nebent 6-7 dieną. Pirmas geras dalykas įvyko, kai Theo Jorgensen‘as nepraleido progos sužaisti protu nesuvokiamo dydžio pot‘ą tik su flush draw ir pralaimėjo didžiają dalį savo žetonu „Soi” Nguyen, kuris pasigyrė, jog net nežino kas tai yra pot odds . Beje taip ­– Nguyen pateko prie finalinio stalo.

Be šiek tiek sėkmės jokio turnyro laimėti neįmanoma, kiekviena klaida kainuoja brangiai, taigi nenuostabu, kad pokerio garsenybės krenta, lieka visokie gyvenime negirdėti „poker pro“, bet kai lieka trys stalai natūralu, jog tikiesi, kad visi likę parodys tikrą klasę. Tikiesi ir sulauki šito:

http://www.youtube.com/watch?v=EtvJ5MAnoe0

Įžvalgaus read‘o Filippo Candio negalėjo turėti jokio, nes Joseph Cheong iki to momento žaidė atsakingai ir vargu ar būtų sustūmęs su 44 ar prastesne korta. Būsiu giliai nustebintas, jei per artimiausią dešimtmetį bent kartą išgirsiu Candio pavardę.

Kai manai, kad nieko bjauresnio jau neišvysi, ateina laikas pasirodyti čempionui:

http://www.youtube.com/watch?v=PMHwtN_wD0Q

Užuojauta Affleck‘ui, kuris be jokios abejonės nebuvo vertas taip iškristi. Kuomet turne atsivertė dama, Matt‘ui reikėjo atsakyt ne į klausimą „ką man dabar daryt?“, o į klausimą „ar aš galėčiau dabar išsimesti savo tūzus?“. Jei atsakymas „ne“, tai lieka vienintelė išeitis – stumti all in. Pigų showdown‘ą pamatysi tik tuo atveju, jei gali nugalėti priešininko kortą (pvz.: jei jis turi KK, kas po tokio fejerverko prieš flopą yra labai realu), o jei laiko rankoj QQ, all in vis tiek sužaist reikės. Vargu ar priešininkas išsigas, kad galėjai atsakyti į 4-betą su KJ.

Tuo tarpu Duhamel atsakymas buvo švelniai tariant išskirtinis. Vienintelė ir apsoliučiai vienintelė korta, kurią jis galėjo dominuot buvo bugnų AK, bet ir ta turi 12 išeičių, o be to yra vargiai tikėtina, nes Qd atsivertė tik ant turno. 99, TT, QQ, KK, AA, tave greičiausiai palieka statistu prie stalo. Jei man kas nors būtų padaręs tokį atsakymą $20 banke, užsižymėčiau, kad varžovas žuvis, neblefuot ir valuebet‘inti. O čia žaidėjas pelningai žaidžiantis 18 cash’o stalų vienu metu. Taigi A ticket and a dream”. Pradedu tikėt, kad to užtenka.

One Response to Kelias į “Lapkričio 9”

  1. Armis says:

    Ziaurus 😐 as ir garantuoju, kad daugiau mes ju neisgirsim, bebent kaip kviestinius svecius i koki stambu tv cash game pakvies daugiau tai nlb

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: