Spalio apžvalga ir perspektyvos

Sveiki pokerio kolegos 😉 šiek tiek esu pradingęs paskutiniu metu, tad noriu pasidalinti savo įvykiais ir t.t.   Turbūt kaip ir daugeliui vienas didžiausiu iššūkių  pokeryje yra savęs valdymas, emocijų kontrole ir panašus dalykai, žodžiu kaip mažiau tiltinti ir kuo daugiau A-game.   Jau senai norėjau išmokti kontroliuoti save ir savo emocijas ir .t.t  tad didžioji dalis spalio ir buvo nukreipta į panašius dalykus. Turbūt didžiausias spalio įvykis yra sudalyvavimas laimingi.lt kursuose.  Buvom išmokyti keleto technikų: EFT, Sedonos metodo ir t.t.  gale mėnesio suvokiau, kad mano noras “išmokti kontroliuoti emocijas” buvo visumoje klaidingas, nereikia jų kontroliuoti reikia jas pažinti, suprasti ir tiesiog paleisti 🙂 Pradėjau po truputi taikyti šias technikas ir pokeryje, dar tik pradžia bet rezultatai labai geri, labai gerai sekasi suvaldyti dėmesį, “paleisti” neigiamus dalykus ar norus ir susitelkti į tuo metu vykstanti žaidimą.

Padariau spalio viduryje dideli užsakymą 🙂  laukiu dabar iš amazon.com atkeliaujant dideles dėžes knygų, dauguma iš jų yra orientuotos į kūno kalbą ir hand readinga, kai gausiu pateiksiu visą sąrašą ką pirkau ir t.t. kai perskaitysiu irgi aprašysiu kiekviena iš jų su savo rekomendacijom 😉   Plius spali nusipirkau  turbūt  geriausiu “regu” šioje srityje “PimpinDonks”  video paketą skirta SnG. Gal kas žinot geresnių, panašių ?  Ar šiaip žinot kaip patobulinti savo žaidimą ?   Neatsisakyčiau SnG coacherio paslaugų.

Spalį daugiau žaista live pokeris, sulošta 12 turų +7 live cash sesijos, tačiau žaidimas daugiau “tiriamojo” pobūdžio, daugiau bandžiau pritaikyti naujas technikas ir t.t.

Online buvo išsikeltas tikslas 500 SnG 45man FTP 10+1 turnyrų, sužaista 159 turnyrai, jeigu nepamečiau kur kelių skaičiukų.   Matematiškai žiūrint įvykdyta 31,8% plano.

Kokia kryptis lapkričio mėnesiui?  Planuoju toliau tęsti meditacinius užsiėmimus, valymus ir “paleidinėjimus” dar labiau praplėsti savo emocini sąmoningumą, išsivalyti neigiamus vaikystes išgyvenimus ir prisiminimus. Taip tai daro labai didele įtaka tiek tolesniam gyvenimui tiek ir pokeriui 😉  Sužaisiu ši mėnesį 600 turų SnG 10+1 ir 24+2 45man FTP. Planuoju padaryti video su multitablinimu, nes mano daryti video dažniausiai būdavo kelių stalų, tad norėčiau padaryt kur būtų 10 stalų ir daugiau.

Ai dar spalį daug dėmesio skyriau finansiniam savo išsilavinimui 😉 vis gi laukia dideli pinigai pokeryje tad reikia išmokti juos valdyt 😉 Gal kas turit geru knygų ??

P.S Prie blogo prisijungė vienas kolega “kritikas”, džiaugiuosi jo prisijungimų ir matau dideles perspektyvas jo žaidime.

2 Responses to Spalio apžvalga ir perspektyvos

  1. Armis says:

    Jo as ir PimpinDonks neseniai atradau per sharkscope, kiek mokejai uz jo video pack?

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: