Rytiniai pamąstymai

Sveiki kolegos. Kelios mintys apie visiem gerai žinoma klausimą ” kodėl live laimintys žaidėjai pralošia online ir atvirkščiai kodėl online specialistai pralošia [arba rodo netokius gerus rezultatus] live?”  Kaip tu manai ??

Šiek tiek pagalvojus, priėjau nuomonės, kad turbūt pagrindinė to priežastys yra lankstumo stoka ir nesugebėjimas prisitaikyti, daug žaidėjų lošia pagal tam tikras “stacionarias schemas”, kad ir online turbūt visiem labai gerai žinomos visokios “open range lenteles” ir t.t.  Tikrai nesakau, kad jos neveikia, jos tam ir darytos, skaičiuotos, kad veiktų, tačiau problema atsitinka kai pvz, online žaidžiantis žaidėjas [pvz.nitas,  siek tiek pliusinantis] jis atėjęs į live irgi lošia taip pat, net nesistengia  prisitaikyti. Natūralu jam atrodo, kad jeigu jis taip žaisdamas laimi online tai turėtų laimėti ir live. Dažniausia jis net nesusimasto, kad keičiasi oponentai, jų žaidimo stiliai, hand range, blefavimo procentas, keičiasi turnyrų struktūros, išmokėjimai ir t.t.. Pats žaidimas iš žaidėjo reikalauja šiek tiek kitokių įgūdžių, pvz didesnės kantrybės, dėmesio išlaikymo, savikontrolės ir t.t.  atsiranda nauji faktoriai kurių online net nebuvo išvis pvz. kūno kalba ir taip toliau.  Tas pats ir iš live perėjus į online, keičiasi žaidėjai, jų žaidimo stiliai, range, pokerio suvokimas bei mąstymas, keičiasi blefavimas, vėl atsiranda kažkokiu naujų faktorių korių live žaidime net nebuvo.

Manau viena iš pagrindinių savybių pokeryje, laiminčiam pokeryje, yra lankstumas ir prisitaikymas. Todėl dauguma ir pralošia nes nesugeba prisitaikyti prie pasikeitusiu aplinkybių.

+ Dar vienas dalykas manau stipriai nulemiantis skirtumą tarp online ir live, tai ilgojo periodo “dydis” pvz. ką gali per mėnesį sulošti online multitablindamas live gali ir kelių metų neužtekti tam pačiam rankų/turnyrų kiekiui pasiekti. Online daug greičiau išsilygina sėkmė ir pasirodo tikri rezultatai.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: