Nauja praktika

Sveiki kolegos.  Kadangi paskutiniu metu stringa mano  žaidimas, o jeigu atvirai sakant tai jau tiltinu nuo gegužės pradžios :(.  Tad nusprendžiau paieškoti psichologinių praktiku kaip pagerinti savo žaidimą. Viena iš tokių tai butu kiekvieną vakarą dienoraščio klausimas su mintimi  “ką per dieną sužinojau/išmokau naujo kas pakeltų mano skills pokeryje arba patobulintų mano asmenybę?”      Vėlgi lengviau kalbėti negu daryti 🙂 ypač po minusines sesijos kai nukrenta tavo game nuo B-game iki F-game 🙂 tada mažiausia norisi imti ir rašyti ką išmokai naujo, tačiau manau todėl manau ir stringa mano žaidimas ir tobulėjimas.  Žodžių planuoju šią savaitę arba kitos savaites pradžioje  pradėti taikyti šia praktiką, tad laukit mokinio dienoraščio :)))  ir rezultatų pagerėjimo.

Antra praktika jau grynai technine  susijusi su pačiu žaidimu. Visi turbūt sutiksit, kad pokeryje labai svarbu planavimas, t.y. kiekvieną ranką turi planuoti iš anksto ir žinoti ką darysi jeigu bus taip ir ką darysi jeigu bus kitaip, kuo daugiau numatysi galimu variantu, tuo geriau pasiruoši, o, kuo geriau pasiruoši, tuo turėsi didesni pranašumą ir pliusą oponento sąskaita.  Beskaitant balugawale knyga “easy game” ir kaip jis ten rašo, kad prieš betindamas turi paklausti kodėl? ir kad realiai yra tris betinimo/raisinimo priežastys ir t.t. . Tai aš pagalvojau ar nevertėtu užduoti sau šitų klausimų kiekvieną kartą.  ” Kaip man maksimaliai išnaudoti šitą ranką?”, “Kaip man maksimaliai išnaudoti šita/šituos oponentus?” Manau tai yra klausimai kuriuos sau vertėtų iškelti ir į juos atsakyti žaidžiant kiekvieną ranką.  Žodžių darbelis irgi kitai savaitei ir manau turėsiu daug treniruočių tokio pobūdžio, bus video 😉

Tiesa apie video, padariau kelis naujus video, greitu laiku turėčiau įmesti.

Tiesa atėjo ruduo tad gryžo ir live pokeris, live turai į mano gyvenimą, daug man ten neaiškumų, tačiau rugsėjis prasidėjo keletu  nedidelių, bet mielų laimėjimų.

One Response to Nauja praktika

  1. Armis says:

    jo jau kai pradedi prastai lost labai sunku grizt i vezias nors man dazniausiai uztenka padaryt poros dienu pertrauka

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: