Rugpjūčio apžvalga ir žvilgsnis į rugsėjį.

[Kalba netaisyta]

Sako labai svarbu turėti tikslus ir žinoti kur link eini. Tai pat svarbu karts nuo karto pažvelgti atgal ir pažiūrėti ar teisinga kryptimi judi, tai štai aš tokias peržvalgas darau karta per mėnesį ir dar papildomai kartą kas ketvirtį.

Rugpjūčio apžvalga:

Rugpjūtis buvo paskirtas “optimalios pokerio gyvensenos kūrimui” t.y. norėjau pasidomėti sveika mityba, bei susitvarkyti savo mitybą, kad būtų kuo geresne darbui,pokeriui, mokymuisi ir .t.t. Pripažinsiu šioje srityje į priekį nežengtas nei vienas žingsnis :(, bet bus ateityje ką veikt ;). Antras dalykas buvo miego susitvarkymas, turbūt daugeliui miegas yra kaip ir man prieš rugpjūti buvo tiesiog miegas 🙂 nežinojau nei nuo ko jis priklauso, nei ką daryt, kad geriau miegot ir, kad ryte prabusti žvaliam ir energingam 🙂 Tačiau po rugpjūčio galiu pasakyt, kad viskas pasikeitė, perskaičiau dvi knygas [turiu .pdf formatu, galiu pasidalinti jeigu yra noro, parašykit į meila pekarskas@gmail.com]. Mėnesį baigiau labai optimistiškai nusiteikęs, energingas ir miegantis po 7h, ryte džiugiai šokantis iš lovos ir jaučiantis nežmoniška energiją ir džiaugsmą dėl to, kad suprantu kas vyksta mano kūne. Kaip tai siejasi  su pokeriu ? Juk sutiksite, kad jeigu neišsimiegi gerai tai ne tik,kad dirbti negali [žaisti pokerio], bet apskritai visa diena būna neproduktyvi, o ką jau šnekėti apie ypatingo dėmesio reikalaujančias užduotis, kaip pvz. naujos medžiagos mokymasi ar pan. Trečia dalis šio plano buvo ergonomiškos aplinkos kūrimas, joje irgi nežengtas nei vienas žingsnis :(. Tad mityba ir ergonomiška darbo aplinka palikta žiemos ketvirčiui arba net pavasariui. Gal kas turit info šiomis temomis ? Būtų labai džiugu jeigu pasidalintumėt. Tos knygos apie miega, tai vienos iš tu knygų kurios tiesiogine prasme pakeitę mano gyvenimą, labai rekomenduoju visiems.

Rugpjūti įvyko ir dar vienas labai džiugus man nutikimas, kuri aprašiau šiame bloge  pavadinęs “Sėkmės ir gyvenimo raktai” .Supratau, kad norint, kad tau sektųsi iš pradžių turi išmokti džiaugtis kitų sėkmėmis ir tada sėkme užsuks ir pas tave, pradėjau gaudyti geras naujienas, labai nuoširdžiai džiaugtis kiekvieno savo draugo, kolegos laimėjimais,[jeigu norite pasidalinti savo geromis žiniomis ir laimėjimais prašom, pasidžiaugsiu kartu]  tai pat nuoširdžiai džiaugiuosi visų profesionalų pasiekimais ir jų žaidimo lygiu, ypač paskutiniu metu džiugina lietuvių lygio pakilimas ir lietuviu geri pasirodymai, šaunuoliai.

Techniniai dalykai 🙂  Grįžau atgal į 45 žmonių turnyrus FTP, po vasaros blaškymosi tarp starsu/ftp/b2b/primos,  tarp omahos/holdemo ir t.t.  nusprendžiau, kad šiek tiek įvairovės reikia, tačiau viskam turi būti saikas. Tai bent jau ateinanti ketvirti planuoju būti SnG 45man ir MTT platumose.

Dėl neproduktyvios vasaros ir dideles dalies BR išgryninimo teko leistis į žemesnį lygį, tai yra iš 24+2 į 10+1 🙂 Pripažinsiu leidausi žemyn pirmą kartą tad teko įveikti ir ego ,ir psichologinius barjerus,  kurie sudarė man daug nemalonumų, dėl nesugebėjimo lanksčiai reaguoti į aplinkybes iš tikro vos nelikau visiškai be BR[vos nesudeginau savo BR]. Labai džiaugiuosi, kad pavyko nusileisti žemyn 🙂 manau ateityje sugebėsiu daug lengviau prisitaikyti ir adekvačiai reaguoti į aplinkybes. Tiesa per mėnesi BR buvo atstatytas ir pamažu bandysiu grįžti atgal į 26 lygį.

Atnaujinta technika, perinstaliuoti win , sutvarkytas pc, nusipirktas išorinis HDD[1TB] medžiagai apie pokeri kaupti ir rūšiuoti. Tai pat padarytos kelios brangios investicijos į kursus kurie daugiau siejasi  su psichologija ir emocijų kontrole [ apie juos žiniomis pasidalinsiu spalio mėnesį].

Žvilgsnis į rugsėjį:

Manau svarbiausia yra tęsti tai ką pradėjau, t.y dirbsiu prie miego režimo, tikiuosi gale mėnesio turėti standartine miego norma 6,5-7h ir jausti dar didesni jėgų ir energijos antplūdį. Toliau dirbsiu prie greitojo skaitymo t.y. mokysiuosi greitai skaityti, kad įveikti krūvas susikaupusios informacijos.  Šioks toks gyvensenos ir mitybos keitimas atsižvelgiant į metų sezoną.

Toliau vystysiu blogą, padarysiu daug naujų video ir tikiuosi pritrauksiu dar bent vieną kolegą be mano jau žadėto, t.y., kad gale mėnesio jau būtume trise, pageidaučiau aišku, kad būtų SnG arba MTT žaidėjas.

Toliau visa mėnesi reguliariai darysiu treniruotes, pagrinde orientuotas į hand readingą, bent dvi treniruotes per savaitę tokio tipo + viena treniruote per savaitę matematinio pobūdžio.

Skirsiu daug dėmesio savo emocinei būklei, emocijų kontrolei, apšilimams prieš pokeri, nusiraminimams po.

Mėnesio investicija. Noriu nusipirkti dvi knygas,  vieną apie hand readingą [gal turit pasiūlymų ?], o kitą apie blefavimą [kažkur nukišęs dabar pavadinimą].

P.S dar planuoju šį mėnesį pradėti tokį kaip ir mini coachingą pabandymui, reikia savanorių 😉

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: