Darbinė sesija

Sveiki kolegos.

Keletas džiugių naujienų.  Pirmą tai prie blogo prisijungs vienas mano kolega, cash, 6-max žaidėjas. Turėtu atsirasti jo video, minčių ir t.t. manau ir jums bus  labai aktualus.  Prisijungti žada nuo ateinančio mėnesio.

Antra gera žinia. Tai naujas video, padariau šiąnakt įrašą, pilnos sesijos nuo pradžios iki galo, sesija darbine, tai ne mokomoji medžiaga ar pan. tai toks žaidimas koki aš žaidžiu su klaidom, tiltu ir mano nusišnekėjimais. Video darau dėl 4 pagrindinių priežasčių.

Pirmą ir svarbiausia  yra gauti jūsų kritiką, patarimus ir pastebėjimus. Antrą tikiuosi mano video bus naudingas ir žiūrintiems, leis į pokerį pažvelgti kitu kampu, išmokti ką nors naujo. Trečią, kad įrašinėdamas būnu dėmesingesnis ir ketvirtą darau video, kad pats po to galėčiau analizuoti savo žaidimą ir svarbiausia mastymą live žaidimo metu.

Video:

2010.08.27 10+1$ 45man 7 stalai.

2 Responses to Darbinė sesija

  1. Armis says:

    Perziurejau visa sesija kaip ir sakiai nemazai klaidu, bet labiausiai manau reikia su all in sutuacijom padirbet pamazint rizika o seip bendrai zaidimas palieka gera ispudi

  2. pekas says:

    Kongrachulations

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: