Psi: Ataskaita

Kadangi tobulėjimas yra ne tik teorinis ar praktinis, bet tai pat ir psichologinis (turiu galvoje tik žaidimo metu ar prie stalo).
Tai štai vienas labai lengvas pratimas, kurį įvedu į savo arsenalą.
T.y pastovus ataskaitų ir planų darymas. T.y. kartą per mėnesį savęs paklausti “ką padariau, kad geriau žaisčiau pokerį?” ir “ką per ateinantį mėnesį padarysiu, kad geriau žaisčiau pokerį?”

Bandome 😉

Ką padariau, kad geriau žaisčiau pokerį?

Svarbiausias liepos mėnesio aspektas buvo blogo paleidimas, tai yra man labai didelis žingsnis į priekį, tiesa techniškai tai 20 minučių darbas, bet reikėjo perlipti per save ir ne vieną kartą, kad tai padaryti. Tikiuosi, kad nepritrūks ryžto ir motyvacijos jį toliau vystyti, bei, kad greitu laiku prisijungs bendraminčių 😉
Įveikta viena pokerio knyga “101 Winning moves”. Knyga perskaityta, pakartota ir sukonspektuota t.y. iki maximumo išspausta viskas 🙂 nebent liko dar audio įrašą savo padaryti 🙂 juokauju aišku, bet negali žinot kas bus ateityje 😉
Taip pat buvo pradeda daryti greitojo skaitymo pratimai, taip taip, kad išmokti greitai skaityti 😉 nes prisisiunčiau ir prisipirkau krūvas knygų, tiek psichologinių, tiek pokerio ir matau, kad tokiu tempu reiks kokių 5 metų viskam įveikti, tad noretųsi tą laikotarpį sutrumpinti iki metų ar mažiau. Pratimus darau pusę mėnesio ir jau pastebėjau greičio padidėjamą bei periferinio matymo praplatėjimą.
Pradėtos skaityti dar dvi knygos apie pokerį, visiškai pakeistas požiūris į pati žaidimą, pradėta daug giliau žvelgti į situacijas, tiesa dar tik pradedu mokytis tai, supratau hand readingo svarbą, bandau tai dabar taikyti savo žaidime.
Daug minčių buvo apie live žaidimą, kad reikia tuo rimtai užsiimti, pasidaryti BR, tikslus, uždavinius kiekvienam turnyrui ir t.t.
3 mėnesius blaškiausi po pokerio platybes: turai įvairiausi, sng įvairiausi, holdemas, omaha ir t.t. ir gale liepos pagaliau grįžau atgal prie MTT SnG, jaučiuosi labai gerai, nes blaškymasis ir betikslis žaidimų kaitaliojimas nieko gero neduoda. Čia kaip bandymas persiplėšti iškart į 10 pusių, geriau eiti viena kryptimi, o kai pasieksi savo tikslą tada jau galima ir į kitas puses žvalgytis.
Tai tokie didžiausi mano liepos mėnesio žingsniai į geresni žaidimą. O kokie tavo ?

4 Responses to Psi: Ataskaita

  1. CallOnMe says:

    Smagu, kad ir toliau pildai savo blogą. Būtų dar smagiau, jei tą patį kartu dėtum ir i pokeris.lt puslapį, kadangi taip patogiau sekti tavo įrašus. Laukiu naujų treniruočių įrašų

  2. Glifas says:

    Na as taip pat tikiuosi ,kad nepritruks tau motivacijos rasyti bloga toliau 🙂

    Dar turiu klausima ta knyga 101 winning moves ji skirta tik sng,mtt ar ir cashui tinkama ? Ir ar verta ja skaityti ?

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: