Video. 24+2$, 45man FTP, 2 stalai, treniruotė

24+2$ 45 man SnG FTP. 2 stalai treniruote. from Brilijant on Vimeo.

6 Responses to Video. 24+2$, 45man FTP, 2 stalai, treniruotė

 1. CallOnMe says:

  Nepatiko paskutine tavo ranka. As asmeniskai is ankstyvos pozicijos keliu tik su pora. O ir tavo all in nebuvo gudri mintis, juk pries tai ne viena karta teko matyti kaip priesininkas zaidzia po flopo. Jis nei karto nerizikavo, vadinasi logiska, kad siulydamas all-in jis turejo kazkokia garantuota korta.

 2. kritikas says:

  Sveikas,
  Turnyrų aš nežaidžiu, tai nevaidinsiu protingo, tik šiaip išsakysiu porą pastebėjimų. Daug rankų sužaidei gerai, tai už jas negirsiu, tik parašysiu tas, kurios man atrodo diskutuotinos.
  1. ~28min. Ranka KcQh. Manau, ne misread‘e ten esmė. Iš SB agresoriaus ne kažkiek ir išskaitysi. Visgi, jei nusprendei vogti, tai reikėjo bandyt vogti anksčiau, kai bankas buvo mažesnis ir daugiau išeičių. Prieš flopą turėjai neblogą kortą ir poziciją, gutshotą pasidarei jau po flopo, o turnas tau nei kiek nepadėjo. Be to, žiūrint iš šalies pakankamai akivaizdu, kad 3s vargu ar tau padėtų. Buvai BB tai 45 rankoj nelabai realu, daug realiau, kad tas 3s tau galėjo padaryt kokį nors pirkimą ir tu bandai nuvogti šitą banką. Taigi net viena pora prieš bet kokio plauko pirkimą čia smagi ranka, be to kelis kartus prieš tai kėlei ir nusimetei į permušimus, kas irgi nesudaro monstrinės rankos įvaizdžio ir nerizikuodamas iškristi aš turbūt jo vietoj irgi būčiau sustūmęs.
  2. ~35min. Ranka 5hKs. Nenaudojų menedžerių (ajsq reiktų jau pradėt naudot), tai nelabai gaudausi tuose skaičiukuose, bet kaip suprantu dyleris buvo ekstremaliai pasyvus žaidėjas. Jis tik įlimpino iš Buttun‘o ir atsargiai minrais‘ino po flopo. Pridėjus tai, kad tu esi superagresyvus žaidėjas ir sėdi už jo, nepaisant to, jis kelis kartus limpino ir rovėsi ant tavo permušimų, galima spėt, kad oponentas visiškas fish‘as ir greičiausiai žaidžia su kokiu nieko nepagavusiu tūzu. Be to, išflopinai aukščiausią porą su dišovu kikeriu ir tik atsakei į min raisą neturėdamas pozicijos. Kodėl? Call neduoda jokios informacijos, lieki aklai spėliot jo ranką. Po turno mūsų nedrąsus berniukas staiga iššauna potą (kas yra pusę jo stack‘o), kas tūzą padaro dar relesne ranka ir net jei manei, kad jis turi karalių, jo karalius greičiausiai būtų geresnis už tavo, likus 650 žetonų jis vargu ar galėtų nusimest ir tau liktų tik gutshot. Trumapai tariant tos rankos žaidimo nė velnio nesupratau.
  Va prie kito stalo kur turėjai A3 buvo labai neblogas nusimetimas ir neblogas tik prieš tą varžovą prieš kurį žaidei. Kaip minėjai jis sėdi prie 6 stalų ir jokiu varžovų analizavimu neužsiima, taigi aš irgi nemanau, kad jis ten blefavo. Kiti galėtų, šitas vargu.
  Tiek ir pražiūrėjau kol kas. Jei bus įdomi mano nuomonė, tai galiu pakomnetuot kelias rankas kai dažiūrėsiu iki galo.

  • brilijant says:

   Matai dažniausia turnyre ir būna vieno banko istorija 🙂 tad kiekviena klaida yra LABAI svarbi 😉 Ačiū labai už pastebėjimus ir už kritiką, tai neįkainojama pagalba iš tavo puses 😉 o kuo detalesnis ir gilesnis komentaras/analize tuo visada maloniau 😉
   O dabar apie žaidimą, kartais lošiant ir bandant dar live išanalizuoti ir dar pakomentuoti pasidaro sudetinga tad kartais ir tie sprendimai būna neišdirbti iki galo 🙂 kai analizuoji kokia ranka forume ar savo po žaidimo tai gali 10 minučių daryti išvedžiojimus visokius, viska perskaičiuoti tris kartus su equilatoriais ir icm modeliu generatoriais ir t.t., bet kai žaidi turi tik 15 sekundžių visam tam.
   Apie rankas. 28min KQ dabar žvelgiant manau teisingesnis žaidimas butu pre daryt nedideli 3-bet jeigu op shovina tai easy fold o jeigu op call tai galima pratęsti po flopo ir jau pasinaudoti iškritusiu A kaip preflop agresorius. Tačiau žaidimo linija ten buvo easy mano akiai:) aiškinu kaip masčiau tada 😉 KQ prieš jo open range jeigu jis stealina yra favoritas ir galvoju reikia truputį nuslėpti jos verte call ir po to paimt banką, standartiškai jis atlieka c-bet ir ten linija buvo floatint[call flop ir paimt turną] galbūt daugiau tikėjausi, kad op chekins turną ir tada aš pulsiu, bet tas antras barelis jo manau stipriai pakeitė situaciją, o aš tiesiog į tai neatsižvelgiau ir laikiausi plano kuri tikriausiai jau reikėjo pakoreguoti.
   2 ranka K5 manau ten tiesiog blogai sužaista, gal tuo metu labiau gilinausi į A3 kiti stalo situacija gal šiaip nepastebėjau kažko, manau paprasčiausia reikėjo betint flopą arba daryt ceck-raise flopą, bet manau geriau butu betint pačiam flop tai butu manau stipriai pakeite situaciją.
   Tai dar karta dėkui už komentarus 😉

   • kritikas says:

    Aš nekritikuoju. Mano lygis per mažas, kad tave kritikuočiau. Aš tik išsakau pastebėjimus iš tokių basic dalykų mano akimis.
    ~41 min. Q8off nepaisant pozicijos nematau reikalo stumt nekritinėj žaidimo stadijoj. Nedaug lieka rankų kurios tau atsakytų ir tarp tokių patenka AK, AQ, AJ, KQs, priklausomai nuo varžovo gal net KJs. Jei ir bandai miksuot žaidimą, vis tiek siūlyčiau vengti all in su tokiom rankom kaip galva-šlamštas offsuit. Visokie 57s ar 68s sulaukus atsakymo turėtų mažiau galimybių įsivelt į beviltišką situaciją. Va vėliau 89 atsakymas buvo dar toks pusėtinas, nes galimybės laimėt buvo pakankamai neblogos lyginant su suma, kurią reikėjo pridėt (+ eliminuotum varžovą, kas turnyre yra svarbu).
    ~46min. 99 ranka. Per penkias minutes du kartus žaidei all in ne su pačiom įspūdingiausiom kortom, paskutinį all in vos prieš porą rankų pralošei, tai jei būtum sustūmęs all in su 99 atrodytų kad steamini, o ne turi ranką. Buvo palanki situacija sulaukt atsakymų iš dišovesnių rankų. Ten po flopo užlipęs ant damos tą patį pakartojai prie kito stalo su JJ. Flopas buvo sausas su vienu overcardu, tai jokia blogesnė ranka tau vargu ar atsakytų, nu nebent būtų labai big stackas (ko nebuvo) ir laikytų rankoj kokį K9 ar labai abejotiną JT. Šiaip aš suprantu, kad su tokiu žetonų kiekiu yra automatinis all in faktiškai į bet kokį flopą, bet šitoj situacijoj buvo galima donkint ir bandyt išpešt daugiau žetonų. Dama taip ar taip tave laidoja, tai turne nepalankūs tik A ir K, o T nematau ko bijot, nes rankoj laikai 2 iš 4 galimų borčių, tai T tau padaro OESD ir vargu ar užbaigia kokią eilę priešininkui, be to laidoja tokias sunkiai išmetamas rankas kaip KT. Mano akim, reikėjo arba prieš flopą daugiau prašyt, arba leist varžovui užsiraut pačiam. Manau, su JJ labai rizikuodamas laimėjai minimumą.
    O šiaip žaidimas įspūdingas. Turnyruose svarbiausia duot visiem žinot, kad tu prie stalo kontruoliuoji situaciją. Aš panašiai darau žaisdamas heads-up.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: